produkty

W naszej ofercie znajdują się

  Taśmy przenośnikowe do transportu cukru luzem i pakowanego, wykonane z PVC
   Taśmy nasze charakteryzują się dużą wytrzymałością (od 15 do 45 N/mm) co przekłada się na możliwość pracy pod dużym obciążeniem, wysoką odpornością na ścieranie (od 70A do 85A stopnia Shore’a) tak ważną zwłaszcza przy transporcie cukru luzem oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty (EU,FDA, ATEX).
   Złóż zapytanie: beltim@beltim.pl
  Taśmy elewatorowe
   W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalne taśmy przeznaczone do pracy pod bardzo dużymi obciążeniami (od 30 do 45 N/mm) które są dedykowane do pracy w elewatorach. Sekretem ich jest specjalna tkanina o unikatowych włóknach i splocie, dzięki którym otrzymujemy bardzo wytrzymałą taśmę jak i możliwość montażu na taśmie kubełków, bez zmniejszenia jej wytrzymałości.
   Złóż zapytanie: beltim@beltim.pl
  Taśmy do wagopakowaczek
   Nasza firma dostarcza również taśmy PVC do wagopakowaczek. Dzięki specjalnej technice nasze taśmy w miejscu łączenia mają taką samą grubość jak w każdym innym miejscu, co jest konieczne, aby otrzymać idealną dokładność pomiaru ważonego i pakowanego produktu.
   Złóż zapytanie: beltim@beltim.pl
  Kubełki plastikowe do taśm elewatorowych
   W swojej ofercie posiadamy plastikowe kubełki elewatorowe wykonane z polietylenu lub poliamidu. Nasze kubełki charakteryzują się mniejszą wagą a więc i mniejszym zużyciem energii i mniejszą wymaganą wytrzymałością taśmy. Kubełki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nietoksyczne, nierdzewne i odporne na szereg środków chemicznych.
   Złóż zapytanie:beltim@beltim.pl

   Dane techniczne

  Seal-Tex – zabezpieczanie brzegów taśm przenośnikowych
   Wprowadzane w cukrowniach normy HACCP zainspirowały nas do szukania jeszcze lepszych rozwiązań w zakresie zapewnienia higieny. Nasze taśmy posiadają wszystkie atesty produktów dopuszczonych do kontaktu z żywnością EU, FDA, HACCP, USDA, ale my poszliśmy jeszcze dalej. Opracowaliśmy nowy system zalewania brzegów taśmy. Seal-Tex bo taka jest nazwa handlowa naszej usługi, zabezpiecza brzegi taśmy przed strzępieniem, zapobiega dostawaniu się wilgoci, zanieczyszczeń i rozwojowi bakterii we wnętrzu taśmy.
   Złóż zapytanie: beltim@beltim.pl
  Urządzenia do zgrzewania taśm
   W naszej ofercie posiadamy szybkie zgrzewarki do taśm syntetycznych w różnych rozmiarach oraz inny sprzęt do serwisu taśm. Zaletą naszych zgrzewarek jest skrócenie czasu potrzebnego do złączenia taśm. Teraz cały proces trwa około 10 minut. W przypadku uszkodzenia lub pęknięcia taśmy minimalizujemy czas przestoju. Dodatkową zaletą jest niska waga i brak potrzeby użycia wody do studzenia urządzenia, co ułatwia użycie zgrzewarki w miejscach trudno dostępnych dla innych tego typu urządzeń.
   Złóż zapytanie: beltim@beltim.pl
© 2005 by Beltim, wszelkie prawa do treści prezentowanych w serwisie zastrzeżone
best group